75 / 100

 ماساژ روسی

حقایقی که قبل از دریافت ماساژ روسی باید بدانید این است که ، ماساژ روسی به یک تکنیک افسانه ای در ایالات متحده تبدیل شده است . دلیلش چی می تونه باشه ؟ ماساژ روسی چیست؟ چرا باید (یا نباید) آن را به عنوان درمان ماساژ خود انتخاب کنید؟  این مقاله به شما کمک می کند تا بفهمید ماساژ روسی چیست .

ماساژ روسی در واقع ماساژ ورزشی روسی نام دارد . اکثر حرکت های این نوع ماساژ همانند حرکات ورزشی است . با این تفاوت که حرکات آرام تر و نرم تر می باشد . ماساژ اقایان و ماساژ بانوان در تهران  که ، ماساژ روسی در واقع  ترکیبی از اقدامات پزشکی در مورد آسیبی خاص با حرکات ورزشی نرو و آهسته انجام می شود .

ماساژ روسی در واقع از 130 سال پیش در روسیه انجام می شد . ماساژ روسی در مراکز پزشکی و ورزشی آموزش داده می شود ، ماساژ آقایان در تهران ، که این نوع ماساژ درمانی می باشد . ماساژ در روسیه خیلی طرفدار به خودش اختصاص داده است . ماساژ روسی یک تکنیک ماساژ بانوان و ماساژ اقایان ، درمانی است که در شوروی سابق توسعه یافته است . اغلب به عنوان یک ماساژ ورزشی طبقه بندی می شود .

تکنیک ‌های ماساژ بانوان در تهران ، که ماساژ روسی مشابه بیشتر تمرین‌های ورزشی هستند ، ماساژ روسی با  استفاده از اصطکاک برای تولید گرما در بدن تمرکز دارد . ماساژور این را با لرزش ترکیب می کند تا درد و سفتی عضلات را کاهش دهد . همچنین استرس روحی را از بین می برد .

ماساژ روسی چیست ؟ 

ماساژ روسی یکی از انواع ماساژ آقایان است که مجموعه ای از تکنیک های ماساژ ورزشی است که با حرکات نرم تر و آرامتری همراه ایت. اگر قصد دارید با ماساژ درد بدن را کاهش دهید، ماساژ روسی یک گزینه بسیار عالی برای شما است.

هدف از ماساژ روسی چیست؟

ماساژ روسی باعث شل شدن عضلات می شود . ماساژ آقایان در تهران ، درمانگران از ترکیبی از تکنیک های ورز دادن ، سیلی زدن و لرزش استفاده می کنند . تمرکز روی قسمت هایی از بدن است که درد را تجربه می کنند یا باعث ایجاد درد می شوند . تمرین‌کنندگان ماساژ روسی معتقدند که این ماساژ عملکرد سیستم عصبی ، سیستم ایمنی و سیستم تنفسی را بهبود می‌بخشد .

 

فواید ماساژ روسی چیست ؟

 • ماساژ روسی تمام نواحی بدن را درمان می کند . هدف اصلی کاهش تنش در عضلات است . همچنین باعث بهبود گردش خون در بدن می شود . این نوع ماساژ بانوان و ماساژ آقایان ، می تواند بر توانایی بیمار برای تنفس ، هضم و بهبودی مناسب تأثیر بگذارد .
 • بسیاری از بیماران پس از درمان ، کاهش خستگی عضلانی را تجربه می کنند . ماساژ روسی ، ماساژ بانوان در تهران ، ممکن است در ترکیب با سایر روش‌های پزشکی برای التیام یک بیماری خاص انجام شود
 • این تکنیک در میان ورزشکاران خیلی طرفدار پیدا کرده است . همچنین برای کمک به علائم بیماری پوستی و اختلالات خونی ، دردهای معده و سایر شرایط از این تکنیک استفاده شده است .
ماساژ روسی

ماساژ روسی

هنگام ماساژ روسی چه اتفاقی می افتد ؟

 

تکنیک های ماساژ روسی می تواند از یک ماساژ درمانگر به دیگری متفاوت باشد . تکنیک های اصلی به چهار گروه اصلی تقسیم می شوند :

 1. نوازش
 2. مالش
 3. ورز دادن
 4. ارتعاش

ماساژ روسی ، ماساژ بانوان و ماساژ آقایان ، شامل طیف وسیعی از تمرینات حرکتی است که در سایر تکنیک های ماساژ غیر معمول است. این تمرین‌ها نواحی استفاده ‌نشده از بدن را هدف قرار می‌دهند و شبیه تمرین‌های کششی در یوگا هستند . مهم تر از همه ، ماساژ روسی ، شامل یک روش سیلی زدن به نام “پرکاشن” است که چسبندگی های عضلانی را شل می کند . تکنیک جالبی به نظر می رسد که هر شخص رو وسوسه می کند ، که حتما ماساژ بانوان و ماساژ اقایان ، این نوع ماساژ را تجربه کنند .

چه افرادی نمی توانند از این تکنیک استفاده کنند ؟

ماساژ روسی ممکن است برای یه سری افراد ضرر داشته باشد که با هم نگاهی داریم به موارد آنها :

 1. اگر موجب سوختگی باشد فردی
 2. ابتلا به  بیماری های عفونی
 3. بیماران سرطان
 4. حمله قلبی

 

نوشتهٔ پیشین
ماساژ شکلات
نوشتهٔ بعدی
ماساژ سنگ داغ

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست