84 / 100

ماساژ شکلات :  CHOCOLATE MASSAGE 

وقتی اسم این ماساژ میاد نا خودآگاه ادم و وسوسه می کند . باید خیلی هیجان انگیز باشد درست است ؟ در ادامه مطلب خواهیم داشت که این نوع تکنیک چه فوایدی خواهد داشت و به دنبال آن به جه شکل انجام می شود. ماساژ شکلات یکی از انواع ماساژ آقایان است که یکی از ماساژهای لوکس به حساب می آید. برای انجام این ماساژ، ماسور شملات را روی بدن ریخته و روی ماهیچه های بدن حرکات دورانی انجام می دهند. کافئینی که در شکلات است، جذب بدن و باعث افزایش چربی سوزی می شود.

ماساژ شکلاتی یک تجربه فوق العاده لذت بخش و فراموش نشدنی برای حواس است ، به خصوص اگر عاشق شکلات هستید وقتی که ماساژ شکلاتی را تجربه کردید ، مطمئنن می خواهید برای درمان دوم هم رزرو کنید ، چون پوست شما احساس ابریشمی، تغذیه و بازسازی می کند . بریم درباره ماساژ بانوان و ماساژ اقایان ، این تکنیک وسوسه انگیز چیست .

فقط در کارادنیز می توانید بدون یک کالری از شکلات لذت ببرید . در سراسر جهان به عنوان نهایت لذت شناخته شده است ، اما باور کنید یا نه ، شکلات همچنین یکی از بهترین آبرسان های موضعی است ، با مرطوب کننده های قوی که به پوست شما احساس خوبی می دهد . شکلات تراپی دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی ، ضد پیری و ضد سلولیت است .

کاکائو تولید و ترشح اندورفین در مغز را تحریک می کند و به مبارزه با اضطراب و استرس خیلی کمک می کند . احساس شکلات بر روی پوست و رایحه طبیعی غنی ، فضایی آرامش بخش و نشاط آور ایجاد می کند . درمانگر کره کاکائو، پودر کاکائو و چند قطره اسانس انتخابی شما را مخلوط و گرم می کند تا بدن شما را ماساژ دهد و به پوست و عضلات شما احساسی باورنکردنی بدهد !

ماساژ شکلاتی را به برنامه روزانه خود حتما اضافه کنید واقعا پشیمان نخواهید شد !

ماساژ شکلات

ماساژ شکلات

چیزهای زیادی در مورد شکلات وجود دارد که باید بدانید :  در گذشته مردم کاکائو را فقط به صورت مایع تلخ یا مخلوط با ادویه می‌نوشیدند . استفاده از شکلات در ماساژ بانوان و ماساژ آقایان احتمالاً از کاربرد آرایشی گسترده آن ناشی شده است . برای مدت طولانی، کاکائو یک عنصر مورد علاقه در لوسیون ها ، کرم ها ، روغن ها و سایر محصولات زیبایی بوده است . حاوی کافئین ، یک محرک شناخته شده ، و سرشار از آنتی اکسیدان است . این خواص ، همراه با رایحه تسکین دهنده ، به بهبود گردش خون و کاهش استرس خیلی کمک می کند .

ترکیبات اصلی لوسیون ماساژ پودر کاکائو ماساژ اقایان در تهران ، کره و روغن ضروری آن مانند نعناع فلفلی یا بابونه است . با این حال، برخی از درمانگران یا اسپا ها به جای آن از روغن کاکائو یا موم شکلات استفاده می کنند . موقع  ماساژ، لوسیون، روغن یا موم را روی پوست پخش می کنند یا می مالند . آنها می توانند از هر یک از انواع شکلات استفاده کنند ، اما شکلات تیره رایج تر است و برای درمان دمای اتاق از اهمیت خاصی برخوردار است .

فواید ماساژ شکلاتی

به دلیل ترکیبات فعال کاکائو ، با تولید و ترشح اندورفین در بدن ، اضطراب و استرس را از بین می برد . رایحه غنی و احساس نرمی آن فضای آرامش بخشی را در طول ماساژ ایجاد می کند و اثر آرام بخشی دارد. همچنین حاوی تئوبرومین است که به چربی سوزی کمک می کند و علاوه بر این ، پوست را تغذیه ، سفت ، آبرسانی و مرطوب می کند .

شکلات درمانی از شر سلولیت نیز خلاص می شود . این نوع ماساژ به سرعت در حال افزایش است زیرا علاوه بر فواید عمومی که از ماساژ به دست می‌آید ، فواید زیادی برای سلامتی دارد . مردم بر این باورند که این راهی برای دریافت تمام مزایای شکلات بدون کالری است . این چیزی است که همه باید حداقل یک بار آن را تجربه کنند

. به دلیل ترکیبات فعال کاکائو، با تولید و ترشح اندورفین در بدن، اضطراب و استرس را از بین می برد. رایحه غنی و احساس نرمی آن فضای آرامش بخشی را در طول ماساژ ایجاد می کند و اثر آرام بخشی دارد. همچنین حاوی تئوبرومین است که به چربی سوزی کمک می کند و علاوه بر این، پوست را تغذیه، سفت، آبرسانی و مرطوب می کند.

شکلات درمانی از شر سلولیت نیز خلاص می شود. این نوع ماساژ به سرعت در حال افزایش است زیرا علاوه بر فواید عمومی که از ماساژ به دست می‌آید، فواید زیادی برای سلامتی دارد. مردم بر این باورند که این راهی برای دریافت تمام مزایای شکلات بدون کالری است. این چیزی است که همه باید حداقل یک بار آن را تجربه کنند.

ماساژ شکلات

ماساژ شکلات

ماساژ شکلاتی به عنوان یک عامل مرطوب کننده 

کره کاکائو حاوی مقادیر زیادی روغن طبیعی و نرم کننده های لازم برای درمان پوست های خشک ، زبر و پوسته پوسته است . ماساژ شکلاتی یا بسته بندی بدن با شکلات با استفاده از کرم ماساژ بر پایه کره کاکائو به بهبود پوست خشن به خصوص ماساژ بانوان و ماساژ اقایان، در آن نقاط سرسخت مانند آرنج ،  زانو و پا کمک می کند . هر چه درصد کره کاکائو در لوسیون یا کرم بیشتر باشد ، پوست شما مرطوب شده بهتری بعد از پایان درمان این ماساژ از خود جا می گذارد .

برای سلامتی مفید است ، مطالعات نشان داده است که خوردن مقداری شکلات تلخ در روز می تواند سیستم قلبی عروقی شما را بهبود بخشد و به دلیل خواص آنتی اکسیدانی آن از تصلب شرایین و خستگی مزمن جلوگیری می کند . شکلات همچنین در  بهبود خلق و خوی شما تاثیر به سزایی دارد و باعث ایجاد احساس سرخوشی می شود . حتی بوی شکلات می تواند این تاثیر مثبت را بر روی مغز انجام دهد . ماساژ شکلات یه  روشی ایده آل برای بهره مندی از فواید سلامتی بدون احساس گناه ناشی از خوردن بیش از حد شکلات برای شما می باشد .

شکلات حاوی تئوبرومین است که به چربی سوزی و خلاص شدن از شر سلولیت کمک می کند . ماساژ آقایان و ماساژ بانوان ،  شکلاتی یا بسته بندی بدن با شکلات کمک می کند تا لوسیون یا روغن شکلات بر روی پوست تاثیر بگذارد تا بهترین نتیجه را داشته باشید .

چه کسی پس از گاز زدن یک تکه شکلات آرام نشده است؟ به همین ترتیب ، ماساژ شکلاتی به کاهش استرس و تنش کمک می کند و عضلات سفت و دردناک را کاهش می دهد .

, ,
نوشتهٔ پیشین
ماساژ سوئدی
نوشتهٔ بعدی
ماساژ روسی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست