81 / 100

اپیلاسیون آقایان در تهران

اپیلاسیون یا موزدایی  به روش هایی که مو بدن انسان را جدا می کند گفته می شود .داشتن بدن بی مو به جذابیت افراد افزایش می دهد. از بین بردن موهای زائد آقایان یا همان اپیلاسیون اقایان  مدت زیادی است که طرفداران بسیاری دارد. روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد که بهترین و موثرترین روش ها اپیلاسیون است. اپیلاسیون آقایان با وکس سرد یا گرم انجام می شود. در ادامه به توضیح انواع اپیلاسیون اقایان و مزایا و معایب آن ها پرداختیم.

handsome man beauty salon 1157 21127

انواع وکس آقایان

برای اپیلاسیون آقایان باید وکس درست را در کیت پیرایشی داشته باشید. انواع وکس شامل وکس سرد و گرم است. همان طور که می دانید بین این وکس ها تفاوت هایی وجود دارد. به علاوه هر کدام دارای مزایا و معایب هستند. در ادامه به مزایا و معایب هر کدام از آن ها پرداختیم.

وکس گرم

قبل از استفاده از این نوع وکس، ابتدا باید آن را گرم کنید. توجه داشته باشید که دمای آن مطلوب باشد و بیش از حد داغ نباشد. بعد از اینکه به دمای مطلوب رسید، ابتدا آن را روی موهای زائد گذاشته و صبر کنید خشک شود. بعد با یک حرکت وکس را بکنید. در ابتدا به توضیح مزایای وکس گرم می پردازیم. گرما منافذ پوست را باز می کند.

به همین دلیل فولیکول های مو راحت تر جدا می شوند. وکس گرم به راحتی به مو چسبیده و همه را یکباره جدا می کند. این نوع وکس برای موهای کوتاه نیز خوب است. اما معایب آن چیست؟ اگر وکس بیش از حد داغ باد، باعث سوختن پوست می شود. اگر وکس بیش از حد خشک شود، به سختی کنده می شود. بنابراین باید در زمان درست کنده شود.

وکس سرد

وکس سرد روی پد آغشته شده و از پیش تهیه شده است. برای استفاده از آن ها می توانید پد را مستقیما روی موهای زائد بگذارید. بعد از چسبیدن پد، بلافاصله با یک حرکت آن را از روی بدن جدا کنید. برای اینکه پد به پوستتان نچسبد می توانید از پودر بچه استفاده کنید. ابتدا مزایای وکس سرد را بررسی می کنیم. وکس سرد به راحتی قابل استفاده است. این وکس ارزان است.

بیشتر افراد بر این باورند که درد کمتری دارد. این نوع وکس برای کسانی که موی درشت دارند مناسب است. یکی از معایب وکس سرد این است که به خوبی به موها نمی چسبد. بنابراین پروسه اپیلاسیون را باید در آن ناحیه چند بار تکرار کرد. این امر پوست را اذیت کرده و موهای زیرپوستی را زیاد می کند.

مدت زمان وکس

پیشنهاد می کنیم به جای اینکه در خانه خودتان اپیلاسیون را انجام دهید، به یک فرد ماهر مراجعه کنید. اگر بخواهید برای اپیلاسیون به یک فرد متخصص مراجعه کنید، حدود زمانی برای ۱ ساعت طول می کشد ولی از سلامتی پوست خودتان مطمئن می شوید . زیرا فرد ماهر می تواند از مواد مرغوب و نحوه انجام خوبی برای اپیلاسیون شما استفاده کند . می توانید به مرکز ماساژ حرفه ای ما بیایید و از خدمات بی نظیر ماساژ کارا دنیز برخوردار شوید. ما از بهترین متریال روز دنیا استفاده می کنیم تا مشتریان ما از کارا دنیز راضی باشند. برای رزرو با شماره تماس های درج شده در قسمت تماس با ما ، تماس حاصل نمایید .

نکات مهم قبل از استفاده از وکس

قبل از اینکه وکس را شروع کنید، دوش بگیرید. از اسکراب استفاده کنید. بعد از دوش هیچ روغن یا لوسیون به بدن خود نزنید. زیرا کندن موهای زائد از روی پوست خشک راحت تر است. به یاد داشته باشید که از آخرین اصلاح حداقل ۳ هفته گذشته باشد.

رشد موها بعد از اپیلاسیون اقایان

واضح است که بعد از اپیلاسیون آقایان موها رشد خواهد کرد. اما به مدت ۳ هفته پوستتان نرم است. به علاوه، موهایی که دوباره رشد کرده نرم تر و نازک تر خواهد بود. بنابراین اپیلاسیون آقایان روش بهتری نسبت به اصلاح با تیغ است.

مراحل اپیلاسیون آقایان

قبل از شروع اپیلاسیون از ژل بی حس کننده استفاده کنید. این ژل را ۳۰ دقیقه قبل از انجام اپیلاسیون بر روی پوست استفاده کنید. بعد از آن به پوست خود پودر بچه بزنید. اگر از وکس گرم استفاده می کنید، آن را گرم کنید. وکس را روی سطح پوستتان و در جهت رویش موها بمالید. در آخر آن را در خلاف جهت رویش مو جدا کنید. بعد از اپیلاسیون برای جلوگیری از التهاب از لوسیون بدن استفاده کنید.

اگر تا به حال اپیلاسیون انجام نداده اید، از متصدی بخواهید که ابتدا روی ناحیه کوچکی از بدنتان آن را تست کند. تا مطمئن شوید که هیچ حساسیتی ندارید. همان طور که قبلا گفتیم برای انجام اپیلاسیون بهتر است که به یک متخصص مراجعه کنید. مراجعه به متخصص مزایای خودش را دارد. برای مثال او می داند که چه دمایی برای وکس گرم مناسب است بنابراین مانع از سوختن پوستتان می شود. به علاوه، او بهترین روش اپیلاسیون برای پوست ها و موهای مختلف را می داند. برای انجام اپیلاسیون آقایان با ما تماس بگیرید.

اپیلاسیون آقایان
فهرست