79 / 100

ماساژ بانوان

ماساژ بانوان انواع مختلفی دارد که هر کدام روی بخشی از بدن تمرکز دارند. ماساژ به معنی مشت و مال دادن بدن با استفاده از دست است. ماسور در طول ماساژ بانوان فشارهای آرام یا زیاد را بر عضلات مختلف بدن وارد می کند. این کار درد بدن را کاهش می دهد. انواع مختلف ماساژ بانوان شامل ماساژ پا، ماساژ شکلات، ماساژ روسی، ماساژ سنگ داغ، ماساژ ریلکسیشن، ماساژ یومی هو، اسکراب صورت، ماساژ ترکیبی، خدمات VIP-2‌، بادکش کل بدن، ماساژ تایلندی، ماساژ شیاتسو، ماساژ سوئدی، ماساژ صورت، ماساژ آروماتراپی، ماساژ دیپ تی شو، اسکراب بدن، ماساژ فورهند و خدمات ‌VIP-1 است. در ادامه به خدمات ماساژ بانوان در این مجموعه می پردازیم تا با آن ها آشنا شوید.

برای گرفتن نوبت و رزرو کردن با این شماره تماس بگیرید : 09125950619

ماساژ بانوان در تهران

ماساژ بانوان در شمال تهران  در مجموعه کارا دنیز ماساژ  انجام می شود . تمام نکات بهداشتی رعایت می شود و تمام  کادر ماسور های ما برای بانوان عزیز کشورمون خانم می باشد . باتوجه به این که امروزه  مشغله های  زیادی داریم  اما از استراحت دادن به بدن خود قافل نشید چون در آینده اثرات  بدی بر روی ما می گذارد پس همین الان از محیط پر از آرامش مجموعه کارا دنیز ماساژ  وقت رزرو کنید و لذت ببرید.

ماساژ بانوان در تهران

ماساژ سوئدی  بانوان

این ماساژ ترکیبی از مشت و مال، نوازش های طولانی، حرکات دوار، ضربه زدن و تکنیک های منفعل حرکت مفاصل است. این ماساژ به مدت یک تا یک و نیم ساعت طول می کشد. این نوع ماساژ، ماساژ آرام است. این ماساژ به کاهش استرس و تنش کمک می کند. بنابراین اگر استرس و تنش بسیاری دارید، می توانید این ماساژ را امتحان کنید.

ماساژ سنگ داغ بانوان

این ماساژ شبیه به ماساژ سوئدی است. تنها تفاوت این است که ماسور علاوه بر دست ها از سنگ داغ استفاده می کند. در طول ماساژ، ماسور سنگ های داغ را روی نقاط بدن می گذارد. زمانی که ماسور فشارهایی را بر روی نقاط مختلف بدن می گذارد، سنگ ها را نگه می دارد. بعضی اوقات از سنگ سرد نیز استفاده می کنند. این ماساژ برای کسانی که درد و تنش زیادی دارند مناسب است. این ماساژ تنش عضلانی را کم کرده و باعث افزایش جریان خون می شود.

ماساژ دیپتی شو  بانوان

این ماساژ بانوان  شبیه به ماساژ سوئدی است. با این تفاوت که در این ماساژ ماسور فشار بیشتری وارد می کند.  ماساژ بانوان ماسور فشارهای عمیق و ضربه های آرام را روی عضلات بدن انجام می دهد. طول مدت این ماساژ بین یک تا یک و نیم ساعت است. کسانی که مشکلات عضلانی، درد، جراحت یا عدم تعادل دارند، با استفاده از این ماساژمی توانند آن ها را برطرف کنند.

ماساژ بانوان تایلندی بانوان

این ماساژ جریان خون و سطح انرژی را افزایش می دهد. ماساژ تایلندی با استفاده از حرکاتی شبیه به حرکت های کششی یوگا انجام می شود. مدت این ماساژ بین یک تا یک ساعت و نیم است. این نوع ماساژ برای کسانی که می خواهن درد و استرسشان برطرف شود، یکی از بهترین ماساژها محسوب می شود.

ماساژ پا بانوان

پا که به آن قلب دوم می گویند، یکی از بخش های مهم بدن است. بنابراین با استفاده ار ماساژ پا می توانید کوفتگی و درد آن را برطرف کنید. زمانی که پا دچار خستگی می شود، ماساژ پا می تواند به بهبود آن کمک کند. مخصوصا خانم ها که به سلامت پا های خود خیلی اهمیت می دهند  حتما یک با ماساژ بانوان پا را انجام دهید .

ماساژ شکلات بانوان

این نوع ماساژ با استفاده از شکلات مخصوص انجام می شود. ماسور مایع شکلات را روی بدن ریخته و حرکات دورانی روی آن انجام می دهد. این ماساژ باعث می شود که کافئین موجود در شکلات جذب بدن شده و در نتیجه باعث چربی سوزی شود.

ماساژ روسی

ماساژ روسی مانند ماساژ ورزشی است. اما حرکات این ماساژ آرام تر است. ماسور با استفده از اصطکاک در بدن تولید گرما می کند. به علاوه، با اصطکاک و گرما درد و تنش های بدن کاهش پیدا می کند.

ماساژ ریلکسی

ریلکسی افراد بر روی سلامت اندام های مختلف بدن تاثیر می گذارد. بنابراین با ماساژ ریلکسیشن می توانید آرامش را به بدنتان منتقل کرده تا بدن سالم تری داشته باشید.

ماساژ یومی هو بانوان

این نوع ماساژ یک ماساژ ژاپنی است که برای درمان بسیاری از بیماری ها و سلامت روحی استفاده می شود. برخی از بیماری هایی که این ماساژ به درمان آن کمک می کند، درد سیاتیک، درد دیسک، مشکلات مفاصل و کشش عضلات است.

اسکراب صورت بانوان

پوست یکی از مهم ترین بخش های بدن است که به زیبایی افراد کمک می کند. پوست سالم بر زیبایی تاثیر گذاشته و آن را چند برابر می کند. یکی از راهکارها برای زیبایی پوست اسکراب صورت است. این یک فرآیند پاکسازی پوست است.

ماساژ ترکیبی بانوان

ماساژ ترکیبی، ترکیبی از ماساژهای مختلف است. ماساژهایی که در این روش استفاده می شود شامل ماساژ سوئدی، شیاتسو و روسی است.

خدمات VIP-2 بانوان

این ماساژ برای آرامش دادن به تمام نقاط بدن است. ماسور با استفاده از نوازش در تمام نقاط بدن به آرامشتان کمک می کند. خدماتی که در VIP-2 است شامل آبرسانی برای جذب پروتئین، ماساژ ریلکسیشن و دقیقه اسکراب مخصوص است.

فواید بادکش کل بدن بانوان

بادکش درمانی یکی از روش های قدیمی است که به درمان بسیاری از بیماری ها کمک می کند. این روش می تواند حال روحی و جسمی افراد را بهبود بخشد.

فواید ماساژ صورت ماساژ بانوان

ماساژ بانوان صورت به زیبایی و جوانسازی پوست صورت و به رفع چین و چروک صورت کمک می کند. قبل از انجام ماساژ صورت، باید آرایش خود را پاک کنید. اگر صورتتان دچار آکنه یا زخم است از این ماساژ استفاده نکنید.

ماساژ آروماتراپی  بانوان

«آرو» به معنای عطر و «تراپی» به معنای درمان است. ماساژ آروماتراپی با استفاده از اسانس گیاهان انجام می شود. این ماساژ زیر شاخه گیاه درمانی است. ماسور از روغن معطر برای ماساژ دادن استفاده می کند. این ماساژ باعث افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن می شود.

اسکراب بدن بانوان

اسکراب بدن یک نوع لایه برداری است که باعث پاکسازی عمیق پست می شود. با اسکراب بدن پوست مرده از بین رفته و پوست شفاف جایگزین آن می شود.

ماساژ فورهند بانوان

در این ماساژ دو ماسور همزمان بر روی یک فرد خدمات ماساژ را انجام می دهند. این ماساژ ترکیبی از ماساژهای دیگر است. ماساژ فورهند باعث کاهش استرس و اضطراب می شود.

خدمات VIP-1 بانوان

این پکیج شامل خدمات مختلفی است. شما می توانید برای سلامت پوست، رفع درد و خستگی در بدن از این خدمات استفاده کنید. خدمات شامل آبرسانی پوست برای جذب ویتامین، ماساژ ریلکسیشن و اسکراب صورت است.

چنانچه قصد دارید ماساژ درمانی را شروع کنید، می توانید از خدمات ما بهره مند شوید.

beautiful brunette reception massage therapist 213607 1201
فهرست